Ore Per Femra

Detajet e produktit


Ore per femra quartz, Me xham kunder gervishtjeve dhe rrip qe pershtatet lehte ne doren tuaj, Dizanj kaq i bukur me detaje gold, teper fine dhe elegante; Ne ngjyrat: e kalter, kafe, pink, e bardhe, roze dhe e zeze; Perfekte edhe si nje dhurate e vecante per personat e dashur!

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.