Corape Silikoni

Detajet e produktit


Corape silikoni, Per komfortin dhe rahatine tuaj maksimale. E bejne kemben te ndihet si mbi re. Me nje dizanj ideal per largimin e erërave te pakendshme dhe baktereve nga këmbët tuaja, shmang plasaritjet dhe krijimin e lekures se trashe, Mund te perdorni sapun ose shampo me ujë të ngrohtë për ti larë me butësi me dorë. Te pershtatshme per meshkuj dhe femra.Paketimi perfshin 2 corape ne ngjyre nude.Pershetaten per numra 35-41.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.