Aloe Vera Drink Gel

Detajet e produktit


Aloe Vera Drink Gel, rregullon organizmin dhe normalizon lëvizjet e zorrëve. Ndihmon në tretje dhe eleminimin e ulçerës, gastritit etj, në eleminimin e krimbave të zorrëve, në sajë të vetive të fuqishme vermifuge. Eliminon toksinat nga organizmi, Rrit funksionin e sistemit imunitar, Ul kolesterolin dhe sheqerin në gjak, Furnizon organizmin me vitamina dhe minerale, Ndihmon në rritjen e flokut të shëndetshëm; E rëndësishme edhr për humbje peshe efektive dhe shëndetin e përgjithshëm. Sasia: 1 liter.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.