Kanatiere Korse

Detajet e produktit


Kanatiere Korse per femra 2 ne 1, Permban nje korse per pjesen e belit me nivele te rregullueshme per ta fiksuar ashtu sic duhet dhe nje kanatjere me zinxhire e cila gjithashtu eshte e pajsiur me rripa qe rregullohen, Materiale cilesore poliester dhe mikrofiber, Perfekte per ti dhene formen e deshiruar belit tuaj, Masa te ndryshme. Vetem ne ngjyre te zeze.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.