Pasqyre Per MakeUp

Detajet e produktit


Pasqyre shume e vecante dizenjuar per te ndihmuar dhe lehtesuar femrat ne procesin e makeup-it, me cilesi pamje High Definiton dhe 22 drita te ndritshme LED per nje ndricim perfekt, Xham me zmadhim X5 dhe X10, Mund ta rrotulloni ne kend 180 grade per te marre pozicionin e duhur, me hapisre ne baze per te vendosur produktet e makeupit, E lehte dhje kompakte, Permasa: 27 x 17 x 11.5; Me nje dizanj modern ne ngjyre te bardhe!

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.