Body Per Femra

Detajet e produktit


Body per femra, me dizanj kaq te lezetshem me arushe, material elastik teper komod, Ne ngjyrat: i bardhe dhe i zi, Masat: S-L

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.

 • Avatar              

  Perdorues

  05/04/2019 10:54:49

  cfare masash duhet te kene keto L?

 • Avatar              

  Perdorues

  10/07/2019 10:55:30

  Nr 36