Beactive Per Dhimbjet e Shpines

Detajet e produktit


Beactive eshte nje pajisje kaq e nevojshme e cila ndihmon ne lehtesimin e dhimbjeve te shpines dhe nervit shiatik, Mund ta vendosni poshte gjurit te kembes se majte ose te djathte dhe me pas ai vepron ne pikat kyce, I pershtatshem per ta veshur poshte ose siper rrobave tuaja, Dizanj per te lehtesuar dhimbjet afatshkurtra dhe kronike, Bere nga material poliester dhe fiber, Mund ta vendosni teksa jeni duke pushuar ne shtepi apo punoni dhe ushtroni, E pershtatshme per meshkuj dhe femra, masa e vogel.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.

 • Avatar              

  Perdorues

  29/04/2019 06:02:51

  Pershendetje interesohem per Beactive pee dhimbjet e shpines E dua per mamin mosha 81 vjec Ka ndonje efekt ansor si per shembull probleme me zemren me qe merr dhe mjekime Pres pergjigje faleminderit