Korse per Belin

Detajet e produktit


Korse per femra, Dizenjuar per pjesen e belit duke i dhene atij formen e deshiruar, Me rripat e rregulluara ne shpatulla me ane te te cilave mund te shtyni lart bustin, Me nivele per ta fiksuar ne pozicinin me te pershtatshem ne pjesen e barkut, Teper i rehtashem dhe komod gjate perdorimit.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.