Recipeta Per Nenat E Reja

Detajet e produktit


Recipeta Per Nenat e Reja Ideale per nenat qe ushqejne femijet me gji Keto recipeta kane nje pjese qe hapet posacerisht dhe e bejne me te lehte procesin e dhenies gji te femijes si per nenen ashtu edhe per foshnjen Me dizanj qe mbeshtet formen tuaj unike ne menyre te persosur Material 95 % pambuk dhe 5 % elastan Shume e rehatshme per tu veshur dhe nuk duket pothuajse aspak nen veshje E rekomanduar nga profesionistet e kujdesit shendetesor Vjen ne ngjyre roze

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.