Acqua de crignis- eau de toilette nr. 665

Detajet e produktit


pa kompromise, energjik dhe terheqes si personaliteti i atij qe mban kete aromejoshese. Acqua de crignis mpreh shqisat, per te shijuar plotesisht boten e sotme. nje arome per te gjithe,aq qe ecin ne rrugen e tyre te pavarur dge idividuale. ky krijim i notave kryesore te fresketa te agrumeve nga vaj bergamote dhe vaji limoni, te cilat rrethojne zemren e luleve dhe drureve prej dru cedri, jasemini, lule shengjergji, trendafili dhe lule portokalli. nota e sfondit del nga vanilja dhe nje note duhani e cila mbyllet ngadale ne nje akord arome balsami dhe anomale.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.