Kostum saune

Detajet e produktit


Kostum saune per ata qe duan te bien ne peshe thjesht,lehte dhe pa shpenzuar shume para. Dizenjim ekzaktesisht per tju ndihmuar te djersisni dhe te digjni kalorite e teperta dhe te clironi toksinat nga trupi juaj. Material shume cilesor PVC i cili eshte rezistent dhe izolues ndaj djerses dhe eres. Mund ta mbani veshur gjate aktiviteteve te perditshme,ne palester,kur vraponi apo cdo sport tjeter qe ushtroni. Sa me gjate te mbahet veshur aq me shume dhjam do digjni.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.