Hot Shapers Strece

Detajet e produktit


Materiali neotex ndihmon ne rritjen e temperatures se trupit dhe e perthith djersen duke e mbajtur siperfaqen e produktit gjithmone te thate. Komod dhe efektiv. Ju do harroni fare qe e keni te veshur. Hot Shapers Strece Strece Hot Shapers qe ju ndihmojne te djersini me shume. Ju ndihmon te djersini ne pjesen e vitheve dhe kofsheve. Ju do djersini edhe duke ecur, kjo fale materialit i cili stimulon djersitjen ne cdo moment. Mund te mbahen veshur si strece te thjeshta ne shtepi, kur dilni shetitje, ne palester etj. Jane shume komode dhe te dizenjuara qe te rrine ngjit pas trupit.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.