Adamas Eau de toilette Nr.770

Detajet e produktit


Me një aromë të grejpfrutit, piperit të kuq dhe aromave të livando, kjo aromë merr në zotërim shqisat tona. Shtuar në këtë janë vetiver, vanilje dhe musk amber. Ata japin një karizëm të vetë-besueshëm dhe të papërmbajtshëm.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.