Boks Muzike Me Wireles

Detajet e produktit


Boks muzike Awei Modeli: Y800, Per ju qe nuk qendroni dot pa muzike, Me nje dizanj metalik kaq te bukur, Lidhet me cdo paisje tuajen elektronike fale bluetoothit, keshtu do keni mundesi te degjoni muziken tuaj te preferuar ne cdo kohe dhe kudo, Suporton karte TF, bateri e fuqishme me kapacitet: 400 mah, Distanca efektive: 10 metra, Koha e perdorimit: 2 orë.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.