Drita Per Biciklete

Detajet e produktit


Drita per rrotat e bicikletave, ne formen e nje llambe me drite Led, e vendosni lehtesisht ne rrotat e bicikletes dhe gjate levizjes ato do e bejne ate te duket me e bukur, rezsitente ndaj uji me efikasitet te larte energjie, Vetem ne ngjyre blu, paketimi mban 2 cope per te dyja rrotat e bicikletes.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.