Mini Projektor

Detajet e produktit


Mini Projektor Modeli: UC68, Me nje dizajn te vogël dhe te lëvizshëm cka e bën të lehtë ta levzini dhe ta merrni me vete kudo, Ju mund te shikoni filma, video, lojëra ne cdo ambient qe ndodheni: oborr, shtepi, kamping apo te beni prezantime te ndryshme, ju lejon të shijoni imazhe dhe video të pastra e natyrale në ekranin e madh. Ofron paraqitjet mahnitëse me shumellojshemeri ngjyrash, Me drita LED te cilesise se larte, Mund të lidhet lehtësisht me pajisje të shumta multimediale, si: laptop, kompjuter desktop, aparat fotografik dixhital Rezolucioni: 800 x 480 pixel, Raporti i Kontrasti: 800:1, Madhësia e imazhit: 120 inç.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.