Toster Sonifer 2 ne 1

Detajet e produktit


Toster Sonifer 2 ne 1 Modeli: SF-6075, Nje paisje qe do ju embelsoje jete ne kuzhine, Me 2 pllaka lehtesisht te ndryshueshme: dizenjuar per pjekjen e biskotave dhe kekeve te vegjel qe jane kaq te shijshem, Sigurohen qe te mos ngjisni, teper e thjeshte ne perdorim mjafton thjesht te hidhni brumin e pergatitur, me indikator drite, Fuqia: 800 W.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.