Monitor Per Makine

Detajet e produktit


Monitor per makinen tuaj, Me ekran te madhe me prekje me madhesi 7 inch, Rezolucion: 800 * 480 pixel, Mundeson lidhje me bluetooth me paisjet elektronike, me vend edhe per te karikuar telefonin, Ju lejon te degjoni muzike duke u argetuar gjate udhetimeve tuaja, Suporton radio FM dhe karte TF, Me vend per USB, Fuqia: 7W.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.

 • Avatar                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

  Perdorues

  28/03/2020 07:42:26

  Pershendetje, si lidhet kjo pajisne me bokset e makines? Krijohet lidhje paralele me.sistemin audio te vet mjetit apo jo?