Kasetofon Per Makine

Detajet e produktit


Kasetofon per makinen tuaj Modeli: A626, Qe te argetoheni gjate udhetimeve tuaja, Me ekran LCD dhe butona kontrolli, Funksionon me teknologjine bluetooth cka do te thote qe mund ta lidhni me paisje te ndryshme elektronike qe te degjoni muzkine tuaj te preferuar, tregon oren, Me vend per USB dhe porte Aux, Suporton radion FM dhe karte SD, Fuqia: 4 x 45 W.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.