Karikues Me wireless

Detajet e produktit


Karikues i vecante me wireless, Modeli: BQ003, Dizenjuar kryesisht per karikimin e telefonit tuaj gjate kohes qe udhetoni me makine dhe ngeleni pa bateri, Tekonologji e karikimit me vale pasi eshte e paisur me sensor, Fale dizanjit me magnet mjafton vetëm te vendosni telefonin tuaj dhe do ngarkohet automatikisht duke siguruar qendrueshmeri, Siguron mbrojtje te temperatures se larte, Rrotullim 360 grade per te pozicionuar ne kendin e duhur, Mund ta vendosin tek ajri i makines, Dalje: 1.5 A. Fuqia: 18 W.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.