Lavatrice Haier

Detajet e produktit


Lavatrice Haier Modeli: HW70-1211N, Per ju qe keni nevoje per nej lavatrice cilesore ne shtepine tuaj, me kapacitet per larjen e 7 kg rroba, Me 13 programe larje per rroba e bardha dhe ato me ngjyre, Numri i rrotullimeve: 1200 xhiro per minute, Niveli I zhurmes eshte 62 DB, Frekuenca 50 HZ, Tensioni 220-240 V, Klasi I energjise A+++ , Konsumi vjetor 160 kWh - Vit, Dimensionet; 60 x 85 x 51.cm.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.