Smart Bracelet M4

Detajet e produktit


Smart Bracelet M4, Mates aktiviteti inteligjent,Monitoroni shendetin dhe aktivitetin tuaj nepermjet ketij byzylyku kaq te domosdoshem per kedo, Tregues ore, monitoron gjumin, hapat, distancen, kalorite dhe mat rrahjet e zemres, Lidhet me telefonin tuaj permes teknologjise bluetooth duke lejuar te pergjigjeni telefonatave apo pare njoftimet qe vijne nga instagrami, fb, twitter, Me funksion alarmi, Ekran me ngjyra TFT me 0.96 inç, ju tregon imazhe me rezolucion të lartë, Bateri e rikarikueshme me kapacitet: 90 mah, Rezistent edhe ndaj ujit cka e ben te perdorshem kudo.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.