Mbajtese universale

Detajet e produktit


Mbajtese universale, Kaq e vecate dizenjuar per ta ngjitur ne mur apo cdo siperfaqe tjeter dhe te mbani objektet e ndryshme qe deshironi si telefonin, shishe, telekomandë, kamer, filxhane, syze, stilolapsa e te tjera, Ndertar nga material gome me rezistencë te lartë te temperaturave, Mund të rezistojë deri 100 ° pa deformim, e thjeshte dhe praktike per perdorim kudo, Lahet mjaft lehte ne uje te rrjedheshem.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.