Tavoline per lapotop

Detajet e produktit


Tavoline e vogel portative, Dizenjuar vecanerisht per te mbajtur laptopin gjate kohes qe punoni me te ne zyren tuaj apo shikoni filmat ne shtepi, Ju lejon të përdorni kompjuterin tuaj në pozicionin më të rehatshëm duke mbrojtur shëndetin tuaj nga dhimbjet e qafës dhe shpatullave. E pajisur me dy ventilatore që sigurojnë rrjedhje të fortë të ajrit për të zhdukur nxehtësinë nga fundi i laptopit tuaj, Mund edhe ta perdorni si nje tavoline per te ngrene, Me kembe qe ju lejojne ta rregulloni ne lartesine qe ju pershtatet, Dizanj i saj e ben kaq praktik ju lejon ta levizni kudo madje ta perdorni edhe kur jeni duke qendruar ne shtrat, bere nga material magnez të fortë dhe aliazh alumini qe ofrojne qendrueshmeri.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.