Aparat kunder mushkonjave

Detajet e produktit


Aparat kunder mushkonjave teper bezdisese, Nje produkt me cilesi te larte, Pajisur me drite blu UV qe i ben insektet te terhiqen dhe te shkojne vete drejt saj, Pa rrezitim dhe pa kimikate, Rreze veprimi: 20-40 m, Fuqia: 5 W.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.