Blender Dore

Detajet e produktit


Blender dore Modeli: HB-202B, Ideal per te pergatitur Frape, Cappuchino apo ta perdorni edhe si nje mikser per pergatitjen e cokteileve, lengjeve te frutave apo supave te shijshme, Motor me 1 nivel shpejtesi te larte, Kompakt dhe mjaft i lehte ne perdorim, Fuqia: 25 W, Ne ngjyre te bardhe. Punon me 4 bateri.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.