Jastek mbeshtes per makine

Detajet e produktit


Jastek Mbeshtetes per makine, Dizenjuar per tu vendosur tek koka e sediljeve te makines, Ky jastek do te mbeshtese ne menyre perfekte koken dhe qafen tuaj duke siguruar qendrimin ne menyren e duhur, Redukton ne kete menyre edhe dhimbjet e qafes dhe vertebrave, Material i bute pambuku me veshje lekure per rehati maksimale, Paisur me vrima per ventilim, Dizajni i saj kompakt e bën atë ideal për të marrë kudo me vete, Dimensione: 23 * 16 * 10 cm.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.