Mbrojtese dielli per makine

Detajet e produktit


Mbrojtese dielli per makine, Dizenjuar per ta vendosur ne xhamat anesor te dyerve te makines, Mbron nga rrezet e dëmshme UV gjate kohes qe udhetoni, Mban makinen tuaj te fresket gjate diteve te nxehta duke mos lejuar depertimin e nexehtesise, Te lehta, te forta dhe te qendrueshme, E përsosur sidomos për udhëtime të gjata me fëmijë, kafshë shtëpiake dhe të moshuarit ne makine, ne paketim vijne 2 cope me permasa: 65 x 38 cm.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.