Kasetofon per makine

Detajet e produktit


Kasetofon per makinen tuaj, Modeli: S-GT460U, Me ekran LCD, Kompatibel me DVD,MP3, DivX, MPEG4, VCD, WMA. Lidhje Me USB dhe Fishe Aux, FM Radio Radio 87.5 ~ 107.9 MHZA , Fuqia dalese: 4 x 52 W.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.