Kompresor makine

Detajet e produktit


Kompresor makine, Mjaft i fuqishem, Ekran tregues presioni, I pershtatshem per cdo lloj gome , makine ,motorri apo biciklete , topa , lodra dhe komardare, Specifikime teknike: rrjedhje ajrit: 45 l/min, Fuqia: 250 W, Koha e ciklit te punes: 30 minuta, Voltazh: 12 V.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.

 • Avatar    

  Perdorues

  23/06/2019 09:04:19

  7mij leke te vjetra apo70 mij