Kompresor ajri

Detajet e produktit


Kompresor Ajri portativ, menyra me e thjeshte dhe praktike per te mbushur gomat tuaja, Mjafton thjesht ta vini ne prize dhe ai do te fryeje gjithcka ne pak sekonda, Dizajni i saj kompakt është i përkryer edhe per fryerjen e dyshekëve te ajrit, biçikletat dhe topa sportive, Ndalon automatikisht në momentin qe arrihet sasia e duhur e mbushjes me ajer duke ju dhene keshtu siguri ne perdorim, Pajsiur edhe me ndricim LED, Me kabell te fuqishem per makine me gjatesi 14 ft , ne paketim vjen se bashku me aksesoret perkates.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.