Video Projector Canon

Detajet e produktit


Video Projector Canon Modeli: LV-X320, Projektoni imazhe të mprehta me cilësi të lartë në rezolucionin klasik XGA 1024 x 768 piksele, Ngjyra të ndritshme dhe te zeza të thella me 3,200 lumen dhe një raport kontrasti 10,000: 1, Imazhe të hollësishme falë panelit DLP, Lente zmadhimi manuale 1.1 x për vendosje fleksibël, Pajisur me porte HDMI kompatibel me MHL, Altoparlanti i integruar 10W, Llambë me merkur me presion super të lartë 210 W, Madhësia e Ekranit: 60" - 180" (122 x 91cm - 366 x 274cm), Raport Projeksioni: 1.96 - 2.15:1.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.