iPhone 6S Plus

Detajet e produktit

Kamera 12 MP
Ekrani 5.5 inches
Memoria 16 GB
Ram 2 GB
Procesori Dual-core
Bateria 2750 mAh
Sistemi IOS 9


iPhone 6S Plus , Nje prodhim i vitit 2015 Pajisur me teknologjine GSM / CDMA / HSPA / EVDO/LTE, Me touch dhe madhesi ekrani 5.5 inches , Rezolucioni: 1080 x 1920 pixels , Me sistem iOS 9, Chip: Apple A9 , CPU: Dual-core 1.84 GHz Twister , kapaciteti i memories: 2 GB RAM; Me kamera: Dual-LED dhe video: 2160p@30fps, 1080p@60fps, 1080p@120fps, 720p@240fps, Bluetooth 4.2, A2DP, LE; Me sistem GPS Cilesi e larte e audios dhe videos Madhesia: 158.2 x 77.9 x 7.3 mm

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.