Topi magjik mp3 led

Detajet e produktit


Topi magjik MP3 LED prej kristali ju lejon te degjoni muziken tuaj te preferuar duke krijuar nje ambient mahnites Funksion i veçantë i riprodhimit MP3, Me efekt dritash LED shumengjyreshe Support SD kard Dizanj modern dhe i vogel e ben ate shume praktik Mund ta perdorni ne cdo ambient feste, disko per ti dhene me shume gjalleri festave tuaja

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.