iPhone 8

Detajet e produktit

Kamera 12 MP
Ekrani 4.7 inches
Memoria 64 GB
Ram 2 GB
Procesori Hexa-core
Bateria 1821
Sistemi IOS 11


iPhone 8, Nje prodhim i vitit 2017 Pajisur me teknologjine GSM / HSPA / LTE, Me touch dhe madhesi ekrani 4.7 inches, Rezolucioni: 750 x 1334 pixels, Me sistem iOS 11, Chip: Apple A11 , CPU: Hexa-core, kapaciteti i memories: 2 GB RAM; Me kamera: Quad-LED dhe video: 2160p@24/30/60fps, 1080p@30/60/120/240fps Bluetooth 5.0, A2DP, LE, ; Me sistem GPS Cilesi e larte e audios dhe videos Madhesia: 138.4 x 67.3 x 7.3 mm

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.