Kompresor makine

Detajet e produktit


Kompresor makine me drite emergjence Qe mos te ngeleni asnjehere ne rruge Mjaft i fuqishem , trup celiku Me kabull qe punon tek vendi i cigares 12 V Fuqia 150 psi Ekran tregues presioni Me kembeza kunder vibrimit Punon ne temperatura nga (-60) - (+60) grade celcius Gjatesia e kabullit te karikimit 2.8 meter Gjatesia e tubit te kompresorit 1 meter Me 3 koka te ndryshme dalese I pershtatshem per cdo lloj gome , makine ,motorri apo biciklete , topa , lodra dhe komardare

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.

 • Avatar                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

  Perdorues

  29/10/2018 12:31:32

  Po garanci ka kompresori

 • Avatar                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

  Perdorues

  01/11/2019 12:26:52

  Eshte cilesor ma dergo gentian demollari korce 0692302002