Kompresor makine

Detajet e produktit


Kompresor makine ne forme gome per te fryre goma Qe mos te ngeleni asnjehere ne rruge Me kabull qe punon tek vendi i cigares 12 V Fuqia 260 psi Ekran tregues presioni Gjatesia e kabullit te karikimit 2.8 meter Gjatesia e tubit te kompresorit 50 cm Mfajt kompakte dhe mund te merret me vete kudo,tubi dhe kabulli mund te futen ne trupin e kompresorit Diametri 18 cm Me 3 koka te ndryshme dalese I pershtatshem per cdo lloj gome , makine ,motorri apo biciklete , topa , lodra dhe komardare

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.