Mbajtese pijesh

Detajet e produktit


Mbajtese pijesh per makine me hapesire midis sendiljeve. Hapesire e bollshme per 2 pije te ndryshme ,per telefonin,celsat,monedhat,syzet,cigaret dhe aksesore te tjere. Hapesire speciale per lapsa apo stilolapsa. Material PVC, lehtesisht i montueshem/cmontueshem. Me permasa 28*10*21 cm

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.