Mbajtese pijesh per makine

Detajet e produktit


Eshte kaq e nevojshme,sidomos ne makinat qe nuk kane hapesire te vecante per pijet Ja ku vjen zgjidhja ,mbajtese pijesh per makine qe vihet te ventilatori makines Tashme skeni pse shqetesoheni me ku ta lini shishen,kanacen,apo kafene e mengjesit pa patur frike se do ju derdhet Universale,pershtatet per cdo lloj makine,dhe fiksohet mjaft mire Madje mund ta ngrohni ose ta ftohni pijen sipas deshires Ne ngjyre te zeze dhe gri

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.