Fshese fuego 2 ne 1 stl-001

Detajet e produktit


Fshese Fuego 2 ne 1 Shume funksionale dhe e thjeshte ne perdorim Me depozite pluhuri ne forme gote me kapacitet 0.5 litra Fuqia e Motorrit: 600 watt Fuqia e Thithjes: 90 watt Ngjyra e kuqe Garancia 6 muaj Ideale per te deportuar edhe ne zonat ku eshte e veshtire penetrimi

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.