Box muzike

Detajet e produktit


Box muzike me lidhje BLUETOOTH dhe Radio Ky Box Ju lejon te degjoni muziken e preferuar te telefonit tuaj celular si dhe suporton MP3 dhe MP4 Me drita Led qe ndizen kur fillon muzika Funksionon me bateri litiumi te rikarikueshme Me tension 5V, Gama e frekuencës FM: 87.5-108MHz Ne paketim perfshihet edhe kabllo USB per karikim

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.