Cakmak Me Karikim

Detajet e produktit


Cakmaku me karikim përdor bateri të litiumit të ringarkueshëm për furnizim në vend të gazit ose karburantit për energji. Funksionon me kabllo USB dhe shume i pershtatshem ne cdo kusht te motit, Mjafton te shtypni butonin perkates dhe ai ndizet, Eshte nje produkt i ri me cilesi te larte, ekologjik dhe mjaft ekonomik...Dizanj ne mode qe ju ben shume te vecante...perfekte per koleksion tuaj po pse jo edhe nje dhurate per miqte që ndoshta kurrë nuk e kanë përdorur apo parë një më parë!

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.

 • Avatar    

  Perdorues

  09/03/2019 10:09:34

  a mund te shkruhet dicka ne cakmak ndonje emer apo inicial

 • Avatar    

  Perdorues

  09/03/2019 10:09:35

  a mund te shkruhet dicka ne cakmak ndonje emer apo inicial