Ngrohese per duart

Detajet e produktit


Dhe arush dhe ngrohese per duart Me uje Mjafton ta lini disa minuta ne prize dhe mund ta perdorni per te ngrohur duart apo cdo pjese te trupit tuaj Me pjese te ndashme Pastrohet shume lehte

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.

 • Avatar    

  Perdorues

  01/03/2018 06:33:13

  Pershendetje. Ju lutem me tregoni cfar dimensionesh ka kur behet si borse. Faleminderit per mirkuptimin.