Kamera pasqyre

Detajet e produktit


Kamera Pasqyre per makine para dhe mprapa Full HD Ekrani eshte eshte me madhesi 4.0'' TFT Kamera per makinen e cila ju vjen ne ndihme qe te filmoni cdo moment gjate udhetimit. Ka pamjen e pasqyres se makines. Ju mund ti perdorni filmimet tuaja si dokument te rendesishme ne raste aksidenti, gjobave te pa drejta nga policia, vjedhjes, ose ne taksi per te mbajtur nen vezhgim kliente te dyshimte. Me dy kamera,njera regjistron perpara ndersa kamera tjeter vendoset ne pjesen e pasme te makines dhe regjistron prapa. Gjithashtu ka opsion per te shfaqur te dyja pamjet (para,prapa) ne ekran. Suporton Karte memorie deri ne 32 GB Rezolucioni 1920 x 1080p, 1280 x 720p Formatet Video: H.264 Formati i fotove: JEPG Mikrofon i integruar Bateri e integruar e rikarikueshme 12-24V / 2A

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.