Anal Plug Anal Go Pink

Detajet e produktit

Plug anal me strukturë stimuluese projektuar për një penetrim anal sa më të lehtë. Me trup dhe majë të hollë dhe të ngushtë. Perfekte dhe e sigurt për fillestarët. Me ngjyrë pink transparent dhe me bazament me thithje me vakum. Përmasat: rreth 12,7 cm, diametri 1-2,5 cm.


Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.