Anal Plug Vibe Anal Trainer

Detajet e produktit

Duket mjaft i vogël, por vibracionet e tij do tju mbushin kënaqësi. Anal Trainer hyn me lehtësi në anusin tuaj, ndërkohë që tre rruazat stimulojnë të gjitha indet tuaja. Material mjaft i butë dhe lehtësisht i rrëshqitshëm. Me vibrime me shpejtësi të ndryshme. Ju lutemi të porosisni bateritë veçmas: 2 x AA.


Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.