Anal Plug Porox

Detajet e produktit

Anal plug bërë nga materiali i butë dhe i rrëshqitshëm. Thjesht futeni dhe shijoni kënaqësinë nga mbrapa. Ndërkohë që ajo ndodhet brenda anusit tuaj, vagina kthehet në një kanal mjaft të ngushtë gati të virgjër, kështu që të dy ju do të përjetoni një ndjesi orgazme më të fortë. Me ngjyrë natyrale dhe me bazament me ngjitje me vakum.


Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.