Anal Plug Black Velvets Hearts

Detajet e produktit

Rruaza anale mjaft fleksibël dhe me një butësi të mëndafshtë për të stimuluar zonat tuaja më intime, nëpërmjet 5 rruazave te saj në formë zemre. Me lak tërheqes. Ngjyra e zezë. Gjatësia totale: 18.5 cm


Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.