ANAL PLUG ROCCO SMALL

Detajet e produktit

ROCCO ANAL PLUG SMALL eshte produkt i linjes Rocco Siffredi Sex Toys. Me nje diameter maksimum prej 3 cmdhe gjatesi prej 7.8 cm, ky anal plug ka nje trup me maje per penetrim me te thjeshte, dhe ndjesi kenaqesie ekstra. Me ngjitje me vakum ne baze mund te ngjitet ne cdo siperfaqe te sheshte.


Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.