Anal Plug Horny

Detajet e produktit

Penis pak i lakuar chelatin me strukture stimuluese pergjate trupit. Shume fleksibel dhe i rreshkitshem. Me baze me ngjitje me vakum. Transparent/i kuqe. Permasa: 12 cm, diam 2.5 - 4cm.


Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.